• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Нагрівач Fleshlight (м'ята упаковка!!!) ,

Код товара: F16531-R

Производитель:

Новинка від лідера по виробництву іграшок для дорослих, компанії Fleshlight - Sleeve Warmer. Цей пристрій дозволить нагріти Ваш улюблений мастурбатор Fleshlight або будь-який інший до комфортної температури - це близько 40 градусів за Цельсієм. Адже, погодьтеся, не завжди зручно розігрівати іграшку у теплій воді. А тут, витративши всього пару хвилин, Ви поринете в приємне тепле лоно Вашого Fleshlight, зробивши секс ще більш реалістичним.

Sleeve Warmer дуже простий у використанні. Достатньо увімкнути нагрівач в USB порт або в USB адаптер (USB адаптер не входить в комплект!) І надіти рукав Fleshlight на стрижень. Ніяких кнопок на пристрої немає, ідеальна температура підтримується на одному рівні автоматично - рукав не перегрівається, скільки б він не знаходився на пристрої (Увага! З метою безпеки прилад не рекомендується використовувати більше 24 годин без перерви).

Увага! Sleeve Warmer не боїться вологи, але не є водонепроникним, тому не варто опускати його у воду, а так само використовувати для внутрішнього проникнення, як би привабливо він для цього не виглядав.

 

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Нагрівач Fleshlight  (м'ята упаковка!!!) , Нагрівач Fleshlight  (м'ята упаковка!!!) , Нагрівач Fleshlight  (м'ята упаковка!!!) , Нагрівач Fleshlight  (м'ята упаковка!!!) ,