• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Кляп-маска Art of Sex - Deymon, Еко шкіра, колір Чорний ,

Код товара: SO9625

Быстрый заказ
Производитель:

Кляп-маска Art of Sex - Deymon з пластиковим шаром - це стильний та зухвалий аксесуар для тих, хто бажає додати елемент загадковості та сексуальності до своїх інтимних відносин та БДСМ практик. Цей продукт поєднує в собі функціональність та естетичний дизайн для створення неповторного досвіду.


Виріб оснащений пластиковим шаром, який забезпечує надійну фіксацію кляпа та комфортне використання. Кляп та маска виготовлені з високоякісних матеріалів, які не тільки приємні на дотик, а й гарантують безпеку при використанні.

Ремені зручно регулюються, що дозволяє ідеально підігнати аксесуар під різний розмір голови. Це забезпечує комфорт та надійне фіксування під час ігор. Спеціально розроблений дизайн створений, щоб надати вашим практикам еротичної естетики. Маска з кляпом не тільки обмежує можливість користуватися зором і розмовляти, а і є інструментом для домінації одного партнера над іншим.

Маска з кляпом підходить для пар, які хочуть розширити межі свого сексуального досвіду і отримати нові враження, а також для тих, хто практикує БДСМ, незалежно від того, новачки це, чи досвідчені практики. Кляп-маска з шаром - це невід'ємна частина колекції для тих, хто шукає оригінальний та естетичний спосіб додати пікантності та загадковості до своїх ігор у спальні.

Характеристики:

  • Колір: Чорний.
  • Матеріал: Еко шкіра, пластик, металева фурнітура.
Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Кляп-маска Art of Sex - Deymon, Еко шкіра, колір Чорний , Кляп-маска Art of Sex - Deymon, Еко шкіра, колір Чорний , Кляп-маска Art of Sex - Deymon, Еко шкіра, колір Чорний , Кляп-маска Art of Sex - Deymon, Еко шкіра, колір Чорний ,