• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Жіноча портупея прикрашена кільцями Art of Sex - Geneva, колір Чорний, Натуральна шкіра, розмір XS-M ,

Код товара: SO9628

Быстрый заказ
Производитель:

Шкіряна жіноча портупея з кілець Art of Sex - Geneva - це не тільки функціональний аксесуар, а й стильне доповнення до вашого образу. Ця жіноча портупея являє собою вишукане поєднання елегантності та сміливості, даючи змогу висловити свою індивідуальність або просто спробувати щось нове і незвичайне. Портупея прикрашена металевими ланцюжками і виглядає одночасно жіночно та сексуально.

Виготовлена з високоякісної натуральної шкіри, яка забезпечує міцність і довговічність. Унікальний дизайн з колечками створює яскравий акцентний образ. Легка і зручна у використанні портупея підкреслить жіночність та красу вашого тіла.

Чудово підходить для використання як доповнення до суконь, топів або блуз, так і для використання під час рольових ігор, практик з жіночим домінуванням або створення образів для кінкі-вечірок.

Ця шкіряна жіноча портупея з кілець не лише функціональна, а й слугує відображенням вашого стилю та характеру. Дозвольте цьому аксесуару додати трохи сексуальності вашому образу, підкресливши вашу унікальність і красу.

Характеристики:

  • Колір: Чорний.
  • Матеріал: Натуральна шкіра, металева фурнітура.
  • Розмір: XS-M.
Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Жіноча портупея прикрашена кільцями Art of Sex - Geneva, колір Чорний, Натуральна шкіра, розмір XS-M , Жіноча портупея прикрашена кільцями Art of Sex - Geneva, колір Чорний, Натуральна шкіра, розмір XS-M , Жіноча портупея прикрашена кільцями Art of Sex - Geneva, колір Чорний, Натуральна шкіра, розмір XS-M , Жіноча портупея прикрашена кільцями Art of Sex - Geneva, колір Чорний, Натуральна шкіра, розмір XS-M , Жіноча портупея прикрашена кільцями Art of Sex - Geneva, колір Чорний, Натуральна шкіра, розмір XS-M ,