• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

BDSM-набір із 3 елементів Art of Sex -Emoji, наручники, поножі, нашийник з повідцем, екошкіра,чорний ,

Код товара: SO9635

Быстрый заказ
Производитель:

Оригінальний набір з трьох елементів Art of Sex - Emoji: нашийника з повідцем, наручників і поножів призначений для тих, хто бажає розширити свій досвід в інтимних відносинах та відчути неймовірну суміш влади, пристрасті та пригод. Всі елементи набору виготовлені з високоякісних матеріалів. Наручники та поножі забезпечують м'яку підтримку і комфортне прилягання до зап'ясть та щиколоток. Нашийник з металевим повідцем надійно фіксується на шиї і дозволяє керувати рухами партнера. Регульовані затягувальні ремені дозволяють вам налаштовувати ступінь фіксації для комфортного носіння протягом всієї гри.

Стильні та спокусливі, елементи цього набору додають сексуальності до вашого зовнішнього вигляду. Завдяки вдосконаленому дизайну, цей набір забезпечує ефективну фіксацію вашого партнера, відкриваючи безмежні можливості для гри з обміном владою та підкоренням. Цей набір дарує вам та вашому партнерові незабутні моменти сексуальної свободи та екстазу. Станьте домінантом або сабмісів, створюючи неповторні інтимні сценарії для задоволення обох сторін.

З набором Art of Sex - Emoji ви відчуєте, що секс може бути чимось більшим, ніж просто фізичною близькістю - це експлорація фантазій та відкриття нових рівнів інтимного задоволення. Насолоджуйтеся еротичними іграми, дозволяючи собі розкрити нові грані сексуальності.

Характеристики:

  • Колір: Чорний.
  • Матеріал: Еко шкіра, металева фурнітура.
Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

BDSM-набір із 3 елементів Art of Sex -Emoji, наручники, поножі, нашийник з повідцем, екошкіра,чорний , BDSM-набір із 3 елементів Art of Sex -Emoji, наручники, поножі, нашийник з повідцем, екошкіра,чорний , BDSM-набір із 3 елементів Art of Sex -Emoji, наручники, поножі, нашийник з повідцем, екошкіра,чорний , BDSM-набір із 3 елементів Art of Sex -Emoji, наручники, поножі, нашийник з повідцем, екошкіра,чорний , BDSM-набір із 3 елементів Art of Sex -Emoji, наручники, поножі, нашийник з повідцем, екошкіра,чорний ,