• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Подвійний кляп Art of Sex - Twins, натуральна шкіра ,

Код товара: SO9636

Быстрый заказ
Производитель:

Кляп у рот Art of Sex - Twins - це стильний і функціональний аксесуар для групових БДСМ практик та гарячих кінкі вечірок. Кляп виготовлений із натуральної шкіри, що забезпечує зручне та безпечне використання. Регульовані ремінці дозволяють легко підлаштувати розміри кляпа під індивідуальні потреби обох партнерів, забезпечуючи ідеальну посадку для кожного.

Унікальний дизайн кляпу створений таким чином, щоб одна кулька одночасно опинилася у роті двох партнерів, обмежуючи їх можливість говорити або хоч якость взаємодіяти голосом. Також цей кляп не дасть партнерам рухатися окремо один від одного: куди направлять одного, туди повинен слідувати й інший, через надійну фіксацію партнерів кляпом Twins. Така конструкція дасть змогу домінанту легко задовольнити свої бажання, використовуючи двох сабмісів одночасно. 

З моменту надягання цього кляпа, стає можливим занурення у світ нових відчуттів та інтриги, роблячи кожну мить яскравішою і незабутньою. Парний кляп можуть використовувати дві дівчини, два хлопця або дівчина і хлопець – немає жодних обмежень. Поєднуючи кляп з ударними інструментами або іншою БДСМ атрибутикою, ви можете створити незабутній сценарій, де задоволення та пристрасть виступають на першому місці, та отримати досвід, не схожий ні на що з того, що ви пробували з партнером до цього моменту.

Характеристики:

  • Колір: Чорний, червоний.
  • Матеріал: Натуральна шкіра, пластик.
Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Подвійний кляп Art of Sex - Twins, натуральна шкіра , Подвійний кляп Art of Sex - Twins, натуральна шкіра , Подвійний кляп Art of Sex - Twins, натуральна шкіра , Подвійний кляп Art of Sex - Twins, натуральна шкіра ,