• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Шкіряний набір з портупеї та гартерів Art of Sex - Venecia, розмір XS-2XL, колір Чорний ,

Код товара: SO9656

Быстрый заказ
Производитель:

Набір Art of Sex - Venecia, який складається з гартерів та портупеї- це елегантний та сміливий комплект, який виражає вашу індивідуальність і підкреслює стиль. Цей набір є ідеальним вибором для тих, хто шукає спосіб виразити себе та додати загадковості своєму образу.

Всі елементи набору виготовлені з натуральної шкіри високої якості, яка комфортно відчувається на тілі під час носіння та забезпечує стійкість до зношування. Дизайн набору доповнений оригінальною металевою фурнітурою, яка чудово поєднується з будь-яким стилем, від романтичного до відверто сексуального. Гартери дають змогу під’єднати панчохи і створити більш відвертий і еротичний образ. Портупея і гартери легко регулюються, щоб забезпечити ідеальну та комфортну посадку.

З цим стильним шкіряним комплектом  ви підкреслите свою унікальність та зробите ваші інтимні ігри більш цікавими та провокативними. Ці аксесуари стануть доповненням до рольового костюму, або можуть вдало поєднатися з шкіряними БДСМ атрибутами для отримання не аби якого нового досвіду та приємних відчуттів.

Характеристики:

  • Колір: Чорний.
  • Матеріал: Натуральна шкіра, металева фурнітура.
  • Розмір: XS-2XL.
Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Шкіряний набір з портупеї та гартерів Art of Sex - Venecia, розмір XS-2XL, колір Чорний , Шкіряний набір з портупеї та гартерів Art of Sex - Venecia, розмір XS-2XL, колір Чорний , Шкіряний набір з портупеї та гартерів Art of Sex - Venecia, розмір XS-2XL, колір Чорний , Шкіряний набір з портупеї та гартерів Art of Sex - Venecia, розмір XS-2XL, колір Чорний , Шкіряний набір з портупеї та гартерів Art of Sex - Venecia, розмір XS-2XL, колір Чорний ,