• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Кляп-маска з пластиковою кулею Art of Sex - Slave, Натуральна шкіра, колір Чорний ,

Код товара: SO9660

Быстрый заказ
Производитель:

Кляп з натуральної шкіри Art of Sex - Slave, який був створений для справжніх рабів. Особливий дизайн розроблений таким чином, щоб користуватися ротом було абсолютно неможливо. Ріт сабміссів повністю закритий, внаслідок чого немає жодного шансу вимовити хоч слово, дихати ротом, пускати слину чи вкусити партнера. Все, що залишається – стогнати та підкорятися.

Нашийник виготовлений із натуральної шкіри високої якості з додаванням металевої фурнітури. За допомогою металевих кілець, нашийник застібається не тільки на шиї, а й проходить через голову, для більш сильної фіксації. Широка полоска шкіри надійно закриває рота, що лише укріплює позицію раба, адже він більше не здатен розпоряджатися собою.

Кляп має просту застібку та можливість регулювати його за розмірами голови, щоб використання аксесуару було максимально комфортним. З цим кляпом вам легко буде втілити в життя будь-які, навіть найнезвичніші та найжорсткіші практики з домінуванням та підкоренням. Цей кляп може бути інструментом для покарань, особливо, якщо використовувати його під час практик разом з батогом та іграшками для анальної стимуляції.

Характеристики:

  • Колір: Чорний.
  • Матеріал: Натуральна шкіра, пластикова куля, металева фурнітура.
Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Кляп-маска з пластиковою кулею Art of Sex - Slave, Натуральна шкіра, колір Чорний , Кляп-маска з пластиковою кулею Art of Sex - Slave, Натуральна шкіра, колір Чорний , Кляп-маска з пластиковою кулею Art of Sex - Slave, Натуральна шкіра, колір Чорний , Кляп-маска з пластиковою кулею Art of Sex - Slave, Натуральна шкіра, колір Чорний ,