• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Чоловіча портупея Art of Sex - Ares, натуральна шкіра, колір Чорний, розмір L-2XL ,

Код товара: SO9663

Быстрый заказ
Производитель:

Чоловіча портупея Art of Sex - Ares виготовлена із натуральної шкіри. Зручна і якісна, вона доповнить будь-який еротичний або провокаційний образ. Сексуальний танець для партнера, практики з домінуванням та підкоренням або рольові ігри – ця портупея стане в нагоді у кожному випадку. Прикрашена металевою фурнітурою, чоловіча портупея збільшить вашу впевненість у собі та підкреслить сексуальність вашого тіла. Ці акценти додають аксесуару загадковості та чарівності, роблячи його не лише функціональним, але і чудовою деталлю еротичного стилю.Використайте цей стильний аксесуар, щоб приємно здивувати партнера і додати нових емоцій в інтимне життя.

Зручні регулюючі елементи дозволяють ідеально підганяти портупею до фігури, забезпечуючи комфортність в носінні. Чоловіча шкіряна портупея - це витончений аксесуар, який виражає індивідуальність і прагнення до сексуальної експресії, роблячи інтимний досвід ще більш запам'ятовуваним.

Характеристики:

  • Колір: Чорний.
  • Матеріал: Натуральна шкіра, металева фурнітура.
  • Розмір: L-2XL.
Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Чоловіча портупея Art of Sex - Ares, натуральна шкіра, колір Чорний, розмір L-2XL , Чоловіча портупея Art of Sex - Ares, натуральна шкіра, колір Чорний, розмір L-2XL , Чоловіча портупея Art of Sex - Ares, натуральна шкіра, колір Чорний, розмір L-2XL , Чоловіча портупея Art of Sex - Ares, натуральна шкіра, колір Чорний, розмір L-2XL ,