• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Ажурний батіг Кішка з екошкіри Art of Sex - Kani, колір чорний ,

Код товара: SO9666

Быстрый заказ
Производитель:

Занурте себе у світ еротичних вражень за допомогою цього чуттєвого батога із незвичайним але дуже цікавим дизайном.  Батіг Art of Sex - Kani поєднує в собі сексуальність та елегантність, створюючи неповторний ігровий ефект для ваших найзапальніших фантазій.

Батіг виготовлений з якісних матеріалів, практики з ним подарують вам комфорт і безпеку протягом всього часу використання. Вузли на кінцях додають додатковий стимул до вашого ігрового процесу, роблячи кожен рух батогом ще більш чуттєвим.

Цей еротичний аксесуар ідеально підходить для тих, хто бажає досліджувати нові грані свого власного задоволення та інтимності, а також любить експериментувати. Кожен вузол стає не лише засобом для домінації над партнером та способом зробити удари більш болючими, але й окремим джерелом насолоди. З вузлами на кінцях цей батіг стає спокусливим інструментом для вираження вашої фантазії та витонченого сексуального задоволення. Нехай він стане вашим спільником у створенні незабутніх моментів та допоможе зробити інтимні практики глибокими і чуттєвими.

Характеристики:

  • Колір: Чорний.
  • Матеріал: Еко шкіра.
Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Ажурний батіг Кішка з екошкіри Art of Sex - Kani, колір чорний , Ажурний батіг Кішка з екошкіри Art of Sex - Kani, колір чорний , Ажурний батіг Кішка з екошкіри Art of Sex - Kani, колір чорний , Ажурний батіг Кішка з екошкіри Art of Sex - Kani, колір чорний ,