• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Чоловічі вінілові труси Art of Sex - Atlante, колір Чорний, розмір L-2XL ,

Код товара: SO9668

Быстрый заказ
Производитель:

Чоловічі еротичні труси з вінілу Art of Sex - Atlante - це вираз сміливості та сексуальності, які призначені для чоловіків, що цінують вишуканість і стиль у своїх інтимних моментах. Виготовлені з високоякісного вінілу, ці труси виглядають сміливо та сексуально.

Облягаючий крій і відмінна еластичність вінілу підкреслять маскулінні контури та дозволять вам відчути себе надзвичайно впевненим. Особливість цих трусів - у їхній здатності підкреслити вашу сексуальну привабливість, роблячи кожен момент ще більш виразним.

Завдяки своєму відкритому дизайну, ці еротичні труси створюють атмосферу збудження і загадковості, залишаючи багато місця для фантазій та ігор. Носіння цих трусів може стати вишуканим акцентом у вашій інтимній грі, додавши елемент еротики та експресії до ваших відносин.

Характеристики:

  • Колір: Чорний.
  • Матеріал: Вініл.
  • Розмір: L-2XL.
Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Чоловічі вінілові труси Art of Sex - Atlante, колір Чорний, розмір L-2XL , Чоловічі вінілові труси Art of Sex - Atlante, колір Чорний, розмір L-2XL , Чоловічі вінілові труси Art of Sex - Atlante, колір Чорний, розмір L-2XL , Чоловічі вінілові труси Art of Sex - Atlante, колір Чорний, розмір L-2XL ,