• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Сексуальна вінілова спідниця Art of Sex - Morgana з вирізом і шнурівкою, колір чорний, розмір M ,

Код товара: SO9670

Быстрый заказ
Производитель:

Неймовірно сексуальна вінілова спідниця Art of Sex - Morgana підкреслить ваші сексуальні форми. Ніякої білизни під одягом, це виключено! Еротична шнурівка і виріз на попі зроблять вашу фігуру ще спокусливішою.

Спідниця з вінілу - реальний фетиш для багатьох пар. Матеріал викликає справжнє збудження при тактильному контакті, і це цілком очікувано. Ну хто встоїть від спокуси, притиснути до себе красуню в сексуальній вініловій спідниці, що прикриває найсоковитіші частини тіла?

Виготовлена з високоякісного вінілу, ця спідниця зробить ваш образ еротичним та чуттєвим. Грайливий виріз на попі, прикритий шнурівкою, що ніби дражнить, адже не дає в повній мірі насолодитися видом оголеного тіла. Не дивлячись на відвертий виріз, довжина спідниці доволі скромна, що лише підігріває інтерес, роблячи образ більш інтригуючим.

Ця вінілова спідниця ідеально підходить для тематичних вечірок або ігор у парі, де є місце практикам з жіночою домінацією, або спокусливим рольовим іграм у демоницю та невинну душу.

Характеристики:

  • Колір: Чорний.
  • Матеріал: Вініл
  • Розмір: M.
Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Сексуальна вінілова спідниця Art of Sex - Morgana з вирізом і шнурівкою, колір чорний, розмір M , Сексуальна вінілова спідниця Art of Sex - Morgana з вирізом і шнурівкою, колір чорний, розмір M , Сексуальна вінілова спідниця Art of Sex - Morgana з вирізом і шнурівкою, колір чорний, розмір M , Сексуальна вінілова спідниця Art of Sex - Morgana з вирізом і шнурівкою, колір чорний, розмір M , Сексуальна вінілова спідниця Art of Sex - Morgana з вирізом і шнурівкою, колір чорний, розмір M ,