• В корзине пусто!

 • В корзине пусто!

Набір Satisfyer Partner Box 2 (Double Joy + Royal One) (м'ята упаковка!!!) ,

Код товара: SO8406-R

Производитель:

Пропонуємо купити набір Satisfyer Partner Box 2 — чудове рішення для пар, які люблять дарувати та отримувати задоволення! До набору входить смарт-вібратор для пар Double Joy з широкою кліторальною частиною та ерекційне смарт-віброкільце Royal One особливої форми для глибокої стимуляції клітора. Усе для вашої заповітної точки! Неймовірно гнучкий парний вібратор ідеально підлаштовується під анатомічні особливості обох партнерів, а кільце забезпечить потужну та стійку ерекцію з додатковою стимуляцією. До того ж обидві іграшки синхронізуються зі смартфоном та ідеально підходять, щоб зберегти близькість на відстані, адже ними можна керувати з будь-якої точки світу! Просто візьміть із собою кожен свою іграшку та насолоджуйтесь єднанням, де б ви не були. Іграшки працюватимуть у 10 режимах (без під’єднання до смартфона), а під час синхронізації для вас відкриються практично нескінченні можливості для створення власних програм роботи та ігор. Зверніть увагу: у наборі іграшки обійдуться вам дешевше, ніж під час купівлі по одній!

Хочете урізноманітнити інтимну близькість у парі та зробити відчуття яскравішими? Або ви маєте тривалу поїздку, і ви хочете зберегти пристрасть на відстані? Набір Satisfyer Partner Box 2 — відповідь на обидва питання! Адже до нього входять найкращі смарт-іграшки, які можна використовувати і в парі, і самостійно.

Смарт-вібратор для пар Satisfyer Double Joy — привабливий та простий у використанні. Дизайн іграшки створений відповідно до відгуків та побажань клієнтів, тому частина для стимуляції клітора значно ширша, ніж в інших подібних іграшок. Тепер під час використання вібратора для пар Satisfyer Double Joy Violet не втрачатиметься контакт з клітором і не буде приводу відволікатися від задоволення! Крім того, він:

 • стимулює вагіну жінки та пеніс чоловіка для незабутніх взаємних переживань;

 • впливає на клітор для вражальних подвійних оргазмів;

 • працює в 10 режимах вібрації без смартфона;

 • приємний на дотик і покритий безпечним силіконом;

 • виконаний у приємному розмірі: довжина ввідної частини 7,5 см, товщина 1,6 см, ширина 2,65 см;

 • дає змогу грати у воді завдяки водонепроникності (IPX7);

 • відкриває нові горизонти насолоди під час керування зі смартфона як свого, так і партнера.

Ерекційне смарт-віброкільце Royal One виготовлене зі щільного, але еластичного силікону. Воно щільно охоплює пеніс для особливо стійкої ерекції та водночас потужно вібрує. Приємно буде обом партнерам! Адже вібрації чудово передаються на пеніс, доставляючи неймовірні відчуття, а широка кліторальна частина щільно прилягає до клітора, доставляючи задоволення партнерці. Працює в 10 режимах вібрації (є і рівні, і ритмічні). Внутрішній діаметр кільця 2,8 см і розтягується до 4,5 см. Кільце також є водонепроникним для вражальних ігор у ванній або душі.

Обидві іграшки з Satisfyer Partner Box 2 синхронізуються зі смартфоном, що розширює ваші можливості практично нескінченно. Для цього необхідно встановити застосунок Satisfyer Connect (для iOs або Android) та запустити його. Дотримуючись підказок на екрані, знайдіть вібратор або ерекційне кільце, і підтвердьте з’єднання. Після цього ви зможете вибрати з меню такі варіанти для гри:

 1. Відтворення вже знайомих вам 10 режимів роботи зі зручним перемиканням прямо зі смартфона.

 2. Керування в режимі реального часу: просто водіть пальцем по екрану в бажаному ритмі.

 3. Фоновий звук: іграшка вібруватиме в ритмі будь-яких зовнішніх звуків, чи то голос, музика, вуличний шум або фільм. Чим гучніший звук, тим інтенсивніша вібрація.

 4. Музичний настрій: вібратор або кільце працюватиме в ритмі вашої музики. Використовує завантажені файли або під’єднується до Apple Music або Spotify. Є можливість створювати свої плейлисти.

Передача керування партнеру, у якій би точці світу він не був. Партнеру також необхідно встановити застосунок Satisfyer Connect і він або вона отримає доступ до повного керування іграшкою!

Набір Satisfyer Partner Box 2 — чудовий варіант підбору іграшок, які ніколи не набриднуть! Ви можете чергувати використання парного вібратора та ерекційного кільця, передавати керування іграшками один одному, насолоджуватися близькістю, навіть далеко від партнера. До того ж купівля набору дає змогу заощадити, оскільки разом іграшки обійдуться вам дешевше.

 

Ерекційне смарт-віброкільце Royal One:

10 режимів вібрації (без під’єднання до смартфона).

Робота з застосунком (нескінченна кількість варіантів вібрації).

Внутрішній діаметр 2,8–4,5 см.

Водонепроникне.

USB-кабель для заряджання в комплекті.

 

Смарт-вібратор для пар Satisfyer Double Joy:

10 режимів вібрації (без під’єднання до смартфона).

Робота з застосунком (нескінченна кількість варіантів вібрації).

Розміри ввідної частини: 7,5×2,65×1,6 см.

Водонепроникний.

USB-кабель для заряджання в комплекті.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Набір Satisfyer Partner Box 2 (Double Joy + Royal One) (м'ята упаковка!!!) , Набір Satisfyer Partner Box 2 (Double Joy + Royal One) (м'ята упаковка!!!) , Набір Satisfyer Partner Box 2 (Double Joy + Royal One) (м'ята упаковка!!!) , Набір Satisfyer Partner Box 2 (Double Joy + Royal One) (м'ята упаковка!!!) , Набір Satisfyer Partner Box 2 (Double Joy + Royal One) (м'ята упаковка!!!) , Набір Satisfyer Partner Box 2 (Double Joy + Royal One) (м'ята упаковка!!!) , Набір Satisfyer Partner Box 2 (Double Joy + Royal One) (м'ята упаковка!!!) , Набір Satisfyer Partner Box 2 (Double Joy + Royal One) (м'ята упаковка!!!) ,