• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Прозорий фалоімітатор Alive Jelly Dildo Lusty (м'ята упаковка!!!) ,

Код товара: SO5553-R

Производитель:

Для тих, хто віддає перевагу максимально реалістичним секс-іграшкам, рекомендуємо купити прозорий фалоімітатор Alive Jelly Dildo Lusty з присоскою. Великий, з яскраво вираженою голівкою та яєчками, опуклими венами, цей пеніс створений для максимально глибокого проникнення та захоплюючої сексуальної гри.

Прозорий фалоімітатор Alive Jelly Dildo Lusty з присоскою, підійде для парних та одиночних еротичних сесій. Завдяки матеріалу, з цим прозорим фалососом, ви можете поринути у світ експериментів з температурними іграми, отримуючи щоразу нові відчуття. Гнучкий, він ідеально підлаштовується під ваші фізіологічні особливості, даруючи відчуття наповненості та інтенсивну стимуляцію найчутливіших точок. Плоска присоска в основі вашого "нового друга" дозволяє прикріпити його до гладкої, чистої та сухої поверхні або використовувати з поясом для страпона. Секс-девайс підійде не тільки для вагінального, а й для анального сексу, головне не забувайте про лубриканти.

Прозорий фалоімітатор Alive Jelly Dildo Lusty з присоскою:

  • м'який прозорий матеріал;

  • реалістичний дизайн - яскраво виражена голівка, яєчка та опуклі вени, які забезпечують яскраві відчуття;

  • міцна присоска дозволяє звільнити руки;

  • плоска основа сумісна з поясом для страпона.

Купуйте прозорий фалоімітатор Alive Jelly Dildo Lusty з присоскою, з яким ви легко отримаєте найпотужнішу насолоду від інтимної стимуляції.

Матеріал: термопластичний еластомер.

Колір: прозорий.

Розмір: довжина – 18 см.; робоча довжина - 13 см.; діаметр – 3,2 см.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Прозорий фалоімітатор Alive Jelly Dildo Lusty (м'ята упаковка!!!) , Прозорий фалоімітатор Alive Jelly Dildo Lusty (м'ята упаковка!!!) ,