• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Бондажний набір із металевим анальним гаком №4 Art of Sex Blanca Bondage set with anal hook №4 ,

Код товара: SO9794

Быстрый заказ
Производитель:

Пояс з анальним крюком та затискачами для сосків і статевих губ - це вишуканий інструмент для тих, хто прагне досліджувати нові виміри сексуальної експресії в межах BDSM-ігор. Цей високоякісний пояс поєднує в собі елегантний дизайн і функціональність для максимального задоволення та контролю.

Анальний крюк, виготовлений із безпечного для тіла та гладкого металу, дозволяє вам відкривати нові грані сексуального задоволення і відчуттів. Затискачі для сосків і статевих губ, об’єднані між собою металевим ланцюжком і мають механізми для регуляції сили стистення, щоб змінювати відчуття в залежності від особостих вподобань. Регульовані ремені пояса забезпечують ідеальну посадку та комфорт використання.

Завдяки цьому інтимному приладдю у сабмісів немає жодного шансу рухатися, не відчуваючи при цьому біль та задоволення кожною клітинкою тіла. Анальний крюк забезпечить чуттєву стимуляцію ануса, а затискачі одночасно діють на соски та статеві губи.

Цей пояс стане ідеальним інтрументом для покарань у рамках практик з домінуванням та підкоренням, та допоможе реалізувати найнезвичайніші сексуальні фантазії.

Характеристики:
Матеріали: натуральна шкіра, метал
Довжина гака: 17 см
Діаметр кульки: 3.8 см та 5 см

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Бондажний набір із металевим анальним гаком №4 Art of Sex Blanca Bondage set with anal hook №4 , Бондажний набір із металевим анальним гаком №4 Art of Sex Blanca Bondage set with anal hook №4 , Бондажний набір із металевим анальним гаком №4 Art of Sex Blanca Bondage set with anal hook №4 , Бондажний набір із металевим анальним гаком №4 Art of Sex Blanca Bondage set with anal hook №4 ,