• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

БДСМ кляп-упряжка Art of Sex - BDSM Gag Harness Pony ,

Код товара: SO9795

Быстрый заказ
Производитель:

Нарешті ваші інтимні ігри стануть максимально реалістичними! Кляп-упряжка створена спеціально для прихильників жорстких практик з домінацією та підкоренням, і звичайно ж для тих, хто обожнює практикувати пет-плей. Тепер ваша тваринка стане слухняною як ніколи.

Виготовлена із високоякісної натуральної шкіри, ця упряжка облягає контури обличчя, легко регулюється за об’ємом голови і забезпечує надійне прилягання ременів по всьому виробу. Силіконовий кляп з приємного на дотик, гіпоалергеного матеріалу, зробить ваші практики більш мовчазними. Слів не буде, залишиться лише стогін.

Шкіряна конструкція упряжки, облягаючи голову та фіксуючи кляп, створює відчуття підкорення та контролю, підсилюючи еротичний настрій. Ця упряжка ідеально підходить для тих, хто бажає досліджувати нові аспекти влади та підкорення у взаємовідносинах.

З цим аксесуаром ваш партнер може перетворитися на котика, собачку, конячку чи будь-яку іншу слухняну тваринку. А якщо улюбленець не хоче бути слухняним, ви завше можете використати різні методи покарання: батіг, затискачі для сосків, анальний гак, тощо. З цим кляпом-упряжкою ви маєте змогу в повній мірі насолодитися еротичною практикою та подарувати партнерові незабутні відчуття.

 

Матеріал: натуральна шкіра, металева фурнітура, силікон

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

БДСМ кляп-упряжка  Art of Sex - BDSM Gag Harness Pony , БДСМ кляп-упряжка  Art of Sex - BDSM Gag Harness Pony , БДСМ кляп-упряжка  Art of Sex - BDSM Gag Harness Pony ,