• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Розтяжка на ліжко Art of Sex - BDSM Slave Game ,

Код товара: SO9796

Быстрый заказ
Производитель:

Як щодо комфорту під час зв'язування? Ну або відносного комфорту. Хоча ми знаємо, як Сабміссів подобається підкорятися і знаходиться в солодкому полоні у свого Домінанта. І все ж, комфорт під час зв'язування далеко не головне. Головне - принести задоволення своєму Пану. А для того, щоб досягти мети швидше, можна скористатися розтяжкою на ліжко.

Ремені надягають на матрац, до зап'ясть і щиколоток кріпляться наручи і поножі, за які, власне, і пристібають партнера до розтяжки. Поворухнутися неможливо, єдина рухома частина тіла, доступна прив'язаному партнеру — рот. Їм можна робити все, що забажає ваш Домінант. Для більш якісного прожарювання, рекомендуємо перевернути партнера на живіт, і знову пристебнути до розтяжки.

Розтяжка виготовлена з м'якої та еластичної тканини, яка дозволить вам користуватися нею максимально легко. Її універсальний дизайн дозволяє легко прикріпити її до ліжка та забезпечити надійну фіксацію без додаткових зусиль. Це відкриває для вас безмежні можливості для різноманітних поз і експериментів, тож не зволікайте, саме час експериментувати!

 

Матеріал: ремінна стропа, металева фурнітура

На максимальний розмір матраца 2м*2,2м

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Розтяжка на ліжко Art of Sex - BDSM Slave Game , Розтяжка на ліжко Art of Sex - BDSM Slave Game , Розтяжка на ліжко Art of Sex - BDSM Slave Game , Розтяжка на ліжко Art of Sex - BDSM Slave Game , Розтяжка на ліжко Art of Sex - BDSM Slave Game ,