• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Металева анальна пробка L з диявольським хвостом Art of Sex - Succubus, екошкіра, червоний ,

Код товара: SO9797

Быстрый заказ
Производитель:

Батіг-хвіст з металевою анальною пробкою Art of Sex - Succubus – справжня знахідка для БДСМ-практиків і поціновувачів оригінальних девайсів. Інтимні експерименти з цим батогом вийдуть на новий рівень!

Батіг можна використовувати саме як батіг, для практик з флагеляцією. Також – це крута іграшка для анальної стимуляції, завдяки гладкій і важкій анальній пробці з металу. Окрім того, батіг-хвіст може стати частиною рольового костюму демониці або дияволиці. Цей аксесуар відмінно впишеться в образ Домінатрікс та практики з жіночим домінуванням.
Відчуття, які викликає холодний метал анальної пробки, та гаряча шкіра батога, поєднуються і зливаються між собою, даруючи незабутню насолоду. Батіг-хвіст є яскравим акцентом, який дарує не тільки фізичне, а й естетичне задоволення усім учасникам еротичної гри.

Усі матеріали, використані при створенні цього девайсу, абсолютно безпечні і забезпечують комфортне використання під час ігор, звичайно, при умові дотримання правил безпеки. Завдяки цьому батогу ви розширите межі свого сексуального досвіду й додасте незабутніх вражень до звичних практик. Демониця, яка пожирає душі і серця чоловіків, тут, поруч з вами, і разом з цим неймовірно гарячим батогом вона вижме вас до останньої краплі.

Характеристики:

  • Матеріал: Еко шкіра, метал.
  • Розмір пробки: L.
Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Металева анальна пробка L з диявольським хвостом Art of Sex - Succubus, екошкіра, червоний , Металева анальна пробка L з диявольським хвостом Art of Sex - Succubus, екошкіра, червоний , Металева анальна пробка L з диявольським хвостом Art of Sex - Succubus, екошкіра, червоний , Металева анальна пробка L з диявольським хвостом Art of Sex - Succubus, екошкіра, червоний , Металева анальна пробка L з диявольським хвостом Art of Sex - Succubus, екошкіра, червоний ,