• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Рідкий вібратор Intt Vibration Cotton Candy (15 мл), густий гель, дуже смачний, діє до 30 хвилин ,

Код товара: SO9812

Быстрый заказ
Производитель:

Понад 30 хвилин вібрацій, пульсацій і зігрівального ефекту — такого ви від рідкого вібратора точно не чекали! Купити рідкий вібратор Intt Vibration Cotton Candy просто необхідно, тому що таких відчуттів ви не отримували ніколи. Справжні вібрації, зігрівання плюс ностальгічний смак солодкої вати: усе, що потрібно для задоволення, хвилювальних поцілунків і незабутніх оральних пестощів — для нього і для неї.

Представляємо унікальний рідкий вібратор, ефект якого триває 30 хвилин і більше, залежно від вашої чутливості. Цілих 30 хвилин мінливих відчуттів! Тепло, що розливається по тілу, ніжне поколювання та інтенсивна пульсація, яка змусить вас тремтіти від задоволення у всіх сенсах цього слова! Використовувати вібратор можна по-різному:

  • для мастурбації: нанесіть 1 краплю на член або на клітор (1 крапля = 1 натискання) і пестіть себе, насолоджуючись незвичайними відчуттями, за потреби можна додати гель;

  • нанесіть кілька крапель рідкого вібратора прямо на губи й цілуйте свого партнера, куди бажаєте, переходячи до оральних пестощів!

Запаліть вогонь пристрасті! Незабутній смак солодкої вати з легкою солодкістю зробить гру приємною для всіх. Гель зручний у використанні, абсолютно не розтікається і легко наноситься. Не липкий. Пляшечка з економним дозатором не тільки дає змогу використовувати гель потроху, але й залишає руки чистими. Виготовлений у Португалії за бразильською технологією. Не є змазкою, тільки для зовнішнього застосування.

Склад: Aqua (Water), Glycerin, Hydroxyethylcelulose, Flavour (Aroma), Acmella Oleacera Extract, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, BHT, Vanillyl Butyl Ether, CI 14700, CI 19140.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Рідкий вібратор Intt Vibration Cotton Candy (15 мл), густий гель, дуже смачний, діє до 30 хвилин , Рідкий вібратор Intt Vibration Cotton Candy (15 мл), густий гель, дуже смачний, діє до 30 хвилин , Рідкий вібратор Intt Vibration Cotton Candy (15 мл), густий гель, дуже смачний, діє до 30 хвилин ,