• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Рукав для мастурбатора Lovense Max 2, нейтральний вхід (м'ята упаковка!!!) ,

Код товара: SO6984-R

Производитель:

Навіть за належного догляду рукав мастурбатора з часом втрачає свої початкові властивості. Якщо вам подобається модель мастурбатора Lovense Max 2 і ви хочете, щоб вона радувала вас максимально довго, ви можете за необхідності просто замінити рукав, купивши змінний.

Рукав для мастурбатора Lovense Max 2 недаремно так високо оцінили чоловіки по всьому світу. Вкладиш виготовлений з дуже ніжного та реалістичного на дотик матеріалу — термопластичного еластомеру. Внутрішня частина рукава різнофактурна: множинні реберця та опуклості невтомно пестять член, гарантуючи незабутній сольний секс. Втім, гендерно-нейтральний прозорий рукав ідеальний як для соло-мастурбації, так і для ігор з партнером — вузький отвір не є зліпком або імітацією ротика, геніталій чи ануса.

Рукав для мастурбатора Lovense Max 2 підходить для будь-якого розміру пеніса. Рукав розтягується та щільно охоплює член для вражальної мастурбації!

 

Матеріал: ТРЕ — термопластичний еластомер.

Рельєф рукава: різнофактурний, переважно реберця та конічні опуклості.

Довжина: 17 см.

Діаметр широкої частини: 8,05 см.

Діаметр каналу: 2,5 см.

Діаметр вхідного отвору: 1,7 см.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Рукав для мастурбатора Lovense Max 2, нейтральний вхід (м'ята упаковка!!!) , Рукав для мастурбатора Lovense Max 2, нейтральний вхід (м'ята упаковка!!!) , Рукав для мастурбатора Lovense Max 2, нейтральний вхід (м'ята упаковка!!!) , Рукав для мастурбатора Lovense Max 2, нейтральний вхід (м'ята упаковка!!!) , Рукав для мастурбатора Lovense Max 2, нейтральний вхід (м'ята упаковка!!!) ,