• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Ультрагуста силіконова змазка Intt Silk Hands (15 мл) (без пакування!!!) ,

Код товара: SO2923-R

Быстрый заказ
Производитель:

Густий лубрикант, який взагалі не розтікається, без липкості, який до того ж доглядає за шкірою - думаєте, мрія? Мрія, але цілком здійсненна: досить придбати лубрикант для мастурбації на силіконовій основі Intt Silk Hands і ви здивуєтеся, як жили без нього раніше. Максимально густий і при цьому не в'язкий, він залишає після себе легкий аромат і шовковисту шкіру, а ковзає навіть у воді!

Цей силіконовий лубрикант виведе вашу мастурбацію на абсолютно новий рівень! Прозорий щільний гель тримає форму і нікуди не дівається, поки ви не почнете його розподіляти по поверхні. Навіть якщо ви вже неодноразово користувалися лубрикантами на силіконовій основі, спробуйте цей гель - це щось зовсім інше. Він настільки концентрований, що може використовуватися для ігор у воді. До речі, лубрикант прекрасно підійде і для проникаючого сексу.

Упакований в зручну пляшку з економним дозатором. Має м'який і ненав'язливий аромат чоловічої парфумерії.

Консистенція лубриканта настільки приємна, що вам захочеться наносити його знову і знову, щоб відчути дотик м'яких і ніжних рук до своїх чутливих зонах!

 

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Ультрагуста силіконова змазка Intt Silk Hands (15 мл) (без пакування!!!) , Ультрагуста силіконова змазка Intt Silk Hands (15 мл) (без пакування!!!) , Ультрагуста силіконова змазка Intt Silk Hands (15 мл) (без пакування!!!) ,