• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Преміум вібромасажер Je Joue - Mimi Soft Black, м'який кінчик, глибока вібрація, 12 режимів ,

Код товара: SO4894

Быстрый заказ
Производитель:

Пропонуємо придбати вібромасажер Je Joue - Mimi Soft - неймовірно чуттєвий і м'який, з додатковим шаром силікону для ще більшої м'якості і витонченим краєм для прицільної стимуляції клітора, сосків та будь-яких інших ерогенних зон. 5 швидкостей вібрації і 7 ритмічних малюнків допоможуть вам підібрати те, що буде подобатися саме вам.

Ніжний невеликий вібратор-масажер підійде, як новачкам в сфері еротичних задоволень, так і просунутим дамам. Завдяки другому шару бархатистого силікону, кінчик вібратора м'який і гнучкий, а його ребра - навпаки, більш тверді і чітко окреслені. Така конструкція дозволяє отримати максимально різноманітні відчуття. Додайте до цього 5 швидкостей глибокої вібрації і 7 ритмічних малюнків, і ви зрозумієте, що грати з цим малюком можна буквально до безкінечності.

Працює вибромассажер дуже тихо, навіть на максимальних швидкостях: вібрація дуже глибока і насичена. Зручно керується всього трьома кнопками: "+" і "-" для регулювання швидкості вібрації і "~" для перемикання ритмічних режимів. Заряджається через USB-кабель (в комплекті).

 

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Преміум вібромасажер Je Joue - Mimi Soft Black, м'який кінчик, глибока вібрація, 12 режимів , Преміум вібромасажер Je Joue - Mimi Soft Black, м'який кінчик, глибока вібрація, 12 режимів , Преміум вібромасажер Je Joue - Mimi Soft Black, м'який кінчик, глибока вібрація, 12 режимів , Преміум вібромасажер Je Joue - Mimi Soft Black, м'який кінчик, глибока вібрація, 12 режимів ,