• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Зігрівальний масажний гель Sensuva Sizzle Lips Blueberry Ice Pop (59 мл), без цукру, їстівний ,

Код товара: SO9825

Быстрый заказ
Производитель:

Пропонуємо купити зігрівальний масажний гель Sensuva Sizzle Lips Blueberry Ice Pop — абсолютно неймовірний засіб, щоб побалувати партнера! Зробіть йому розслаблюваьний масаж, подуйте на гель, щоб партнер відчув збуджувальне тепло, і доведіть його до екстазу, злизуючи гель з найбільш хвилювальних ділянок тіла! Незвичайне смакове рішення без хімічного присмаку, відсутність цукру та глибоке тепло сподобаються найвибагливішим гурманам.

Зігрівальний гель Sizzle Lips Blueberry Ice Pop — це особливо смачний гель на основі гліцерину рослинного походження без неприємного хімічного післясмаку із зігрівальним ефектом. Він приємно відчувається на шкірі та залишає на ній легкий чорничний аромат. Вибирайте цей гель, якщо ви хочете:

  • порадувати партнера еротичним масажем;

  • відчути подвійний зігрівальний ефект: легкий розігрів під час масажу та глибоке тепло, якщо подути на ділянку тіла з гелем;

  • побалувати себе вишуканим смаком чорничного морозива.

Зведіть його або її з розуму гарячим масажем і пестощами, перетворивши тіло партнера на солодку цукерочку, яку хочеться облизувати з усіх боків! Гель досить густої консистенції і не розтікається, його легко та приємно використовувати. Чим довше його втирати, тим інтенсивнішим буде тепло. Приємний колір та аромат доповнять картину та приведуть до справжнього вибуху почуттів!

Не є лубрикант.

Склад: Glycerin (Vegetable), Tea Tree Leaf Oil, Propanediol, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Natural & Artificial Flavors, Polysorbate, Sucralose, Cl 42090, Cl 15985, Cl 26100.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Зігрівальний масажний гель Sensuva Sizzle Lips Blueberry Ice Pop (59 мл), без цукру, їстівний ,