• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Сексуальні трусики з ланцюжком та підвіскою Art of Sex - KISS panties XS-M, колір чорний ,

Код товара: SO9839

Быстрый заказ
Производитель:

Жіночі еротичні трусики Art of Sex - KISS з металевими ланцюжками, створені для ваших сексуальних ігор та гарячої прелюдії. Жіночні та спокусливі трусики, вони не мають на меті приховати щось від поглядів вашого партнера, а лиш розбурхують його, створюючи пристрасну та грайливу атмосферу.

Трусики середньої посадки комфортно відчуваються на тілі, майже невагомі та дуже зручні. Враховуйте, що ці трусики з металевими ланцюжками не створені для повсякденного носіння, а є унікальним елементом для отримання естетичної та фізичної насалоди.

Ви можете комбінувати трусики з будь-якою іншою еротичною білизною або рольовими костюмами на ваш смак, а також доповнювати образ секс-іграшками чи інтимними аксесуарами. Також ці трусики здатні приємно вразити партнера самі по собі, без додаткових бустерів. Адже вигляд оголеного жіночого тіла у цих оригінальних трусиках викликає сильне та стійке збудження надовго.

 

Матеріал: гумка, металева фурнітура

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Сексуальні трусики з ланцюжком та підвіскою Art of Sex - KISS panties XS-M, колір чорний , Сексуальні трусики з ланцюжком та підвіскою Art of Sex - KISS panties XS-M, колір чорний , Сексуальні трусики з ланцюжком та підвіскою Art of Sex - KISS panties XS-M, колір чорний , Сексуальні трусики з ланцюжком та підвіскою Art of Sex - KISS panties XS-M, колір чорний , Сексуальні трусики з ланцюжком та підвіскою Art of Sex - KISS panties XS-M, колір чорний ,