• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Сексуальні шкіряні гартери з поясом Art of Sex - Vivien, розмір L-2X, колір чорний ,

Код товара: SO9841

Быстрый заказ
Производитель:

Звабливий пояс з гартерами із натуральної шкіри Art of Sex - Vivien - це виразний аксесуар, який додає пікантності та пристрасті в ваші інтимні моменти. Виготовлений з використанням металевої фурнітури високої якості, цей пояс поєднує в собі елегантний дизайн і функціональність. Ви можете використовувати пояс разом з іншими шкіряними аксесуарами або еротичною білизною для досягнення максимально збудливого ефекту.

Пояс поєднаний з гартерами за допомогою тонких шкіряних смужок, які закріплені на металевому кільці посередині поясу. Такий унікальний дизайн створює яскравий акцент на животі та стегнах, і викликає бажання більш ретельно дослідити текстуру шкіряного аксесуару. Цей пояс з гартерами створений для тих, хто бажає підкреслити свою сексуальність та додати трохи екстравагантності у звичні образи. Також це ідеальний варіант дляя дівчат, які люблять красиву та незвичайну білизу і радо готові пробувати щось нове та відверте.

Регульовані ремені пояса забезпечують ідеальну посадку, гарантуючи комфорт та безпеку під час носіння. Цей аксесуар стане чудовим доповненням для тих, хто шукає нові способи виразити свою індивідуальність та створити еротичну атмосферу. Нехай цей еротичний пояс з гартерами зі шкіри стане вашим улюбленим засобом для вираження сексуальної відкритості та готовності до експериментів в інтимних відносинах.

Характеристики:

  • Колір: Чорний.
  • Матеріал: Натуральна шкіра, металева фурнітура.
  • Розмір: XS-M.
Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Сексуальні шкіряні гартери з поясом Art of Sex - Vivien, розмір L-2X, колір чорний , Сексуальні шкіряні гартери з поясом Art of Sex - Vivien, розмір L-2X, колір чорний , Сексуальні шкіряні гартери з поясом Art of Sex - Vivien, розмір L-2X, колір чорний , Сексуальні шкіряні гартери з поясом Art of Sex - Vivien, розмір L-2X, колір чорний , Сексуальні шкіряні гартери з поясом Art of Sex - Vivien, розмір L-2X, колір чорний ,