• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Прикраса на груди з натуральним камінням Art of Sex - Nipple clamps Lava ,

Код товара: SO9842

Быстрый заказ
Производитель:

Прикраса для грудей Art of Sex - Nipple clamps Lava, створена, щоб підкреслити красу та витонченість жіночого тіла. Дизайн аксесуару поєднує лавові намистини та тонкі ланцюжки, які ніби обрамляють сексуальні груди. Натуральна лава має приємну шорсткувату поверхню, що викликає додаткові приємні відчуття під час контакту прикраси з тілом.

Аксесуар оснащений м’якими силіконовими петельками, з поміччю яких прикраса кріпиться на сосках. Петельки настільки ніжні та невагомі, що повністю виключають будь-яку можливість травмувати груди або викликати навіть незначний дискомфорт.

Прикраса для грудей є чудовою альтернативою для тих, хто не проти використання інтимних аксесуарів, але погано переносить біль, щоб використовувати затискачі для сосків, або і зовсім не є фанатом БДСМ практик. З прикрасою для грудей вам не треба терпіти біль, ви можете вільно насолоджуватися інтимними іграми разом з партнером і при цьому виглядати неперевершено. Прикраса для грудей стане чудовим доповненням до спокусливого комплекту білизни або рольового костюму в будь-якому стилі. Ця маленька тендітна річ здатна додати трохи різноманіття у інтимні стосунки і стати приємним сюрпризом для вашого партнера.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Прикраса на груди з натуральним камінням Art of Sex - Nipple clamps Lava , Прикраса на груди з натуральним камінням Art of Sex - Nipple clamps Lava , Прикраса на груди з натуральним камінням Art of Sex - Nipple clamps Lava ,