• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Затискач для клітора Art of Sex - Clit Clamp Butterfly, золото ,

Код товара: SO9843

Быстрый заказ
Производитель:

Затискач для клітора Art of Sex - Clit Clamp Butterfly – це елегантний інтимний аксесуар, який поєднує в собі розкішний дизайн та високу функціональність. Виготовлений із металу з покриттям золотого відтінку, цей затискач не тільки має вишуканий вигляд, але і є стійким до корозії та гіпоалергенним для безпечного використання на тілі. Затискач прикрашений підвіскою у формі серця, що робить його дизайн більш ніжним та вишуканим.

Кліторальний затискач має простий механізм регуляції сили затиску, що дозволяє вам вибирати ступінь тиску в залежності від особистих вподобань і рівня комфорту. Це робить затискач ідеальним для користувачок з різною ступінню чутливості. Цей  інтимний аксесуар створений для того, щоб подарувати нові відчуття та покращити сексуальний досвід через кліторальну стимуляцію. Затискач для клітора чудово підійде для індивідуальних сесій чи ігор у парі, особливо для застосування під час БДСМ практик. Кліторальний металевий затискач подарує незабутні відчуття від яскравої стимуляції клітора. Його легко очищати та доглядати, забезпечуючи тривале та задовільне використання. Це не тільки інтимний аксесуар, але і витончена прикраса, яка додасть вашим іграм чуттєвості та розкішного задоволення.

 

Матеріал: метал.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Затискач для клітора Art of Sex - Clit Clamp Butterfly, золото , Затискач для клітора Art of Sex - Clit Clamp Butterfly, золото , Затискач для клітора Art of Sex - Clit Clamp Butterfly, золото , Затискач для клітора Art of Sex - Clit Clamp Butterfly, золото , Затискач для клітора Art of Sex - Clit Clamp Butterfly, золото ,