• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Затискач для сосків Atr of Sex - Nipple Clamps Golden Clover ,

Код товара: SO9844

Быстрый заказ
Производитель:

Затискачі для сосків Art of Sex - Nipple Clamps Golden Clover – це елегантний інтимний аксесуар, який поєднує в собі розкішний дизайн та високу функціональність. Виготовлені із високоякісного металу, ці затискачі не тільки мають вишуканий вигляд, але і є стійкими до корозії та гіпоалергенними для безпечного використання на тілі. Затискачі прикрашені підвісками у вигляді золотих листочків клевера, що робить їх дизайн більш ніжним та вишуканим.

Затискачі для сосків мають простий механізм регуляції сили затиску, що дозволяє вам вибирати ступінь тиску в залежності від особистих вподобань і рівня комфорту. Це робить затискачі ідеальними для користувачок з різною ступінню чутливості. Достатньо лише перемістити бігунок вверх або вниз, щоб змінити силу відчуттів.

Цей  інтимний аксесуар створений для того, щоб подарувати нові відчуття та покращити сексуальний досвід через стимуляцію сосків. Затискачі для грудей чудово підійдуть для індивідуальних сесій чи ігор у парі, особливо для застосування під час БДСМ практик. Металеві затискачі подарують незабутні відчуття від яскравої стимуляції грудей. Їх легко очищати та доглядати за ними, забезпечуючи тривале та задовільне використання. Це не тільки інтимний аксесуар, але і витончена прикраса, яка додасть вашим іграм чуттєвості та розкішного задоволення.

 

Матеріал: метал

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Затискач для сосків Atr of Sex - Nipple Clamps Golden Clover , Затискач для сосків Atr of Sex - Nipple Clamps Golden Clover , Затискач для сосків Atr of Sex - Nipple Clamps Golden Clover ,