• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Прикраса для сосків зі стразами Art of Sex - Nipple Clamps Queen ,

Код товара: SO9845

Быстрый заказ
Производитель:

Інтимна прикраса Art of Sex - Nipple Clamps Queen для грудей з фіанітами та металевими ланцюжками- це витончений аксесуар, який додає розкоші та чуттєвості до вашого інтимного гардеробу. Ця вишукана прикраса виготовлена з високоякісних матеріалів, об'єднуючи елегантний дизайн та еротичність.

Кришталеві фіаніти, розташовані на прикрасі, привертають увагу своїм блиском та розкішшю, додаючи вашому вигляду загадковості. Металеві ланцюжки, що виходять з прикраси, створюють ефектний образ, який виглядає вишукано та стильно. Рухаючись у такт з вашим тілом, ці прикраси створять незабутній магнетичний ефект. Ваш партнер не зможе відвести погляд від ваших розкішних оголених форм!
Прикраса кріпиться на сосках за допомогою м’яких силіконових петельок, які практично не відчутні на тілі. Навідміну від затискачів, ця прикраса не травмує груди і не викликає дискомфорту під час носіння. Вона ідеально лягає на груди, забезпечуючи приємні відчуття в процесі ваших інтимних ігор.

Інтимна прикраса з фіанітами та металевими ланцюжками - це вираз власної сексуальності та сміливості. Цей аксесуар створений для того, щоб підкреслити вашу красу та створити спеціальні моменти еротичного задоволення. Прикраси для грудей здатні доповнити образ у будь-якому стилі і стати яскравим акцентом, який запам’ятається надовго.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Прикраса для сосків зі стразами Art of Sex - Nipple Clamps Queen , Прикраса для сосків зі стразами Art of Sex - Nipple Clamps Queen , Прикраса для сосків зі стразами Art of Sex - Nipple Clamps Queen , Прикраса для сосків зі стразами Art of Sex - Nipple Clamps Queen , Прикраса для сосків зі стразами Art of Sex - Nipple Clamps Queen , Прикраса для сосків зі стразами Art of Sex - Nipple Clamps Queen ,