• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Набір портупея + трусики зі шкіри з ланцюжками Art of Sex - Cross, розмір L-2XL, колір чорний ,

Код товара: SO9846

Быстрый заказ
Производитель:

Жіноча портупея і трусики з натуральної шкіри Art of Sex - Cross, прикрашені тонкими металевими ланцюжками та хрестами стануть найоригінальнішим набором у вашій колекції інтимних аксесуарів.  Дизайн набору ретельно продуманий, і поєднує в собі чуттєвість і зухвалість, підкреслюючи вашу індивідуальність і готовність до експериментів.

Шкіряна портупея має регульовані ремені, щоб створити ідеальну комфортну посадку по фігурі і підкреслити красу тіла та акцентувати увагу на ваших формах. Шкіряні трусики високої посадки чудово сидять на фігурі, створюючи ефектний і сексуальний вигляд. Металеві ланцюжки, які прикрашають портупею і трусики, додають елемент екстравагантності та створюють загадковий образ, який вигідно виділяє вашу жіночність та сексуальність.

Цей незвичний набір призначена для тих, хто шукає спосіб приємно вразити свого партнера, доповнити рольовий костюм або створити відвертий провокативний образ для гарячих ігор в спальні. Металеві ланцюжки створюють чарівний акцент, підсилюючи загальний сексуальний вигляд, особливо, коли рухаються в такт з оголеним жіночім тілом. Завдяки цьому сексуальному комплекту ви додасте нових приємних емоцій у ваше інтимне життя.

Комбінуйте набір з іграшками для сексу, шкіряною БДСМ атрибутикою або використовуйте самостійно, як повноцінний засіб для зваблення. В будь-якому разі вас чекає приголомшливий ефект від цього комплекту і незабутні відчуття після того, як ваш партнер випробує його на ділі.

Матеріали: натуральна шкіра, метал

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Набір портупея + трусики зі шкіри з ланцюжками Art of Sex - Cross, розмір L-2XL, колір чорний , Набір портупея + трусики зі шкіри з ланцюжками Art of Sex - Cross, розмір L-2XL, колір чорний , Набір портупея + трусики зі шкіри з ланцюжками Art of Sex - Cross, розмір L-2XL, колір чорний , Набір портупея + трусики зі шкіри з ланцюжками Art of Sex - Cross, розмір L-2XL, колір чорний , Набір портупея + трусики зі шкіри з ланцюжками Art of Sex - Cross, розмір L-2XL, колір чорний , Набір портупея + трусики зі шкіри з ланцюжками Art of Sex - Cross, розмір L-2XL, колір чорний ,