• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Затискач для сосків Atr of Sex - Nipple Clamps Barocco Tassels ,

Код товара: SO9848

Быстрый заказ
Производитель:

Ці затискачі для сосків із китицями Art of Sex - Nipple Clamps Barocco Tassels- еротичний аксесуар, створений для тих, хто бажає додати нові відчуття до своїх інтимних практик. Затискачі не лише створюють приємний тиск на соски, але також прикрашають їх елегантними та кокетливими китицями, надаючи вашому вигляду загадковості та чуттєвості.

Виготовлені з м'якого та безпечного матеріалу, китиці приємно лоскочуть тіло під час рухів та є цікавим акцентом у вашому образі. Затискачі виготовлені з металу та оснащені силіконовими накладками, щоб запобігти травматизації сосків. Регулятори дозволяють легко змінити силу стискання, слідкуючи за контролем інтенсивності сексуальних відчуттів.

Цей інтимний аксесуар ідеально підходить для пар, які бажають досліджувати нові грані своєї сексуальності або для тих, хто любить експериментувати з сексуальними аксесуарами. Окрім того, затискачі для сосків є невід’ємним атрибутом практик з домінацією та підкоренням. Нехай ці затискачі для сосків з китицями стануть вашим вишуканим спільником у світі чуттєвих ігор, надаючи неповторне поєднання задоволення і естетики.

 

Матеріал: металева фурнітура, шовкові пензлики.

Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Затискач для сосків Atr of Sex - Nipple Clamps Barocco Tassels , Затискач для сосків Atr of Sex - Nipple Clamps Barocco Tassels , Затискач для сосків Atr of Sex - Nipple Clamps Barocco Tassels , Затискач для сосків Atr of Sex - Nipple Clamps Barocco Tassels ,