• Кошик порожній!

Simple & True Roller Balls Massager рукавичка для масажу (рожевий) , ,

Код товару: 82856

Купити в 1 клiк

Масаж – це те, що любить кожен. Зробіть його ще приємніше за допомогою масажних рукавичок з кульками, що обертаються.

Ця проста у використанні рукавичка оснащена ремінцем, що регулюється, який підходить практично для будь-якої руки - лівої або правої. Через простоту використання він відмінно підходить для масування партнера, друга чи власного тіла.

9 металевих кульок рівномірно розподілені по рукавичці і можуть обертатися на 360 градусів – завдяки чому ви можете переміщати руку по шкірі в будь-якому напрямку. І навіть без мастила ви можете досягти результату. Рукавичка виготовлена з еластичного PVC, що робить її ідеальною для попадання в ті місця, які найбільше потребують масажу - навколо шиї, під ногами, навколо рук або в будь-якому іншому чутливому місці.

Зворотний бік рукавички, що прилягає до долоні, має сотні маленьких виступів. Ці рукавички можна використовувати самостійно, але найкраще їх виявлять себе в парі для повного контактного масажу.


Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Simple & True Roller Balls Massager рукавичка для масажу (рожевий) , , Simple & True Roller Balls Massager рукавичка для масажу (рожевий) , , Simple & True Roller Balls Massager рукавичка для масажу (рожевий) , , Simple & True Roller Balls Massager рукавичка для масажу (рожевий) , , Simple & True Roller Balls Massager рукавичка для масажу (рожевий) , , Simple & True Roller Balls Massager рукавичка для масажу (рожевий) , , Simple & True Roller Balls Massager рукавичка для масажу (рожевий) , , Simple & True Roller Balls Massager рукавичка для масажу (рожевий) , , Simple & True Roller Balls Massager рукавичка для масажу (рожевий) , , Simple & True Roller Balls Massager рукавичка для масажу (рожевий) , , Simple & True Roller Balls Massager рукавичка для масажу (рожевий) , , Simple & True Roller Balls Massager рукавичка для масажу (рожевий) , , Simple & True Roller Balls Massager рукавичка для масажу (рожевий) , , Simple & True Roller Balls Massager рукавичка для масажу (рожевий) , , Simple & True Roller Balls Massager рукавичка для масажу (рожевий) , , Simple & True Roller Balls Massager рукавичка для масажу (рожевий) , , Simple & True Roller Balls Massager рукавичка для масажу (рожевий) , , Simple & True Roller Balls Massager рукавичка для масажу (рожевий) , , Simple & True Roller Balls Massager рукавичка для масажу (рожевий) , ,